יום שלישי, 28 ביוני 2016

כיצד נתאים את הפאה שלנו למבנה הפנים?בבחירה של פאה, יש הרבה מאד נתונים אשר חשוב מאד לקחת בחשבון. אחד מהדברים החשובים ביותר, אשר תמיד צריך לשים לב אליו - הוא המבנה של הפנים שלנו. לכל אחת מאתנו, יש מבנה פנים אחר - יש נשים עם מבנה פנים מאורך וצר, אחרות עם מבנה פנים עגלגל, יש כאלו עם מבנה פנים שהוא ריבועי יותר, וכיו"ב. ממש כשם שאנו בוחרים בתספורת מסוימת אשר תחמיא למבנה הפנים שלנו - כך זה גם חשוב בבחירת הפאה החדשה.

כמה טיפים להתאמות למקרים שונים

       פנים עגולות - ככלל, ההמלצה עבור נשים עם פנים עגולות, היא לבחור בפאות אשר יאזנו זאת, ויאפשרו לפנים שלהן להיראות ארוכים יותר. איך עושים זאת? אמנם ההמלצה הכללית היא לרוב לפאות עם שיער ארוך, אבל אין זה חובה. מה שכן חובה הוא שהשיער כן יהיה צמוד ככל האפשר לפנים - זה נותן תחושה של פנים דקות יותר. כמו כן, רצוי מאד לוותר על פאות שכוללות פוני - כי זה רק יוצר צורה עגולה עוד יותר לפנים.
פאה

       פנים מרובעות - אם יש לכן פנים מרובעות, רצוי מאד לבחור בפאות אשר יתנו לפנים שלכן תחושה של מראה עגול יותר או אובאלי יותר. במקרים הללו, כדאי מאד לבחור בפאות עם שיער ארוך, כאשר ההעדפה הברורה כאן היא למראה שהוא גלי יותר, ופחות מיושר. המראה הגלי, יוצר תחושה משוחררת יותר שמנטרלת את המראה הריבועי. מעבר לכך, הפעם מומלץ בחום לבחור בפאות שכוללות פוני שאיננו מלא.
       פנים משולשות - אלו פנים שבהן המצח הוא צר יחסית אך הסנטר הוא רחב. בעצם, צריך לאזן כעת בין השניים. עושים זאת בין השאר עם פאות באורך קצר או בינוני, כאשר השיער מתמקד בעיקר באזור של המצח ויוצר תחושה של מצח רחב יותר ובכך מאזן את הפנים. אם הפאה ארוכה יותר - רצוי שהיא תיצור תחושה של סנטר צר.

תמיד אתן מקבלות מענה מושלם

סקרנו עבורכן כמה סוגים שונים של פאות והתאמתן למבנה הפנים. ראוי לזכור שיש כמובן עוד סוגים שונים של מבנה פנים - ובכל מקרה תמיד אפשר לבחור פאה מושלמת עבורכן.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה