יום ראשון, 30 ביולי 2017

סוגי פאות וכל המחירים
חבישת פאות בימנו הופכת לתופעה נפוצה בקרב נשים רבות, לא רק נשים חרדיות, אלא גם כאלה המבקשות לשוות לעצמן מראה אופנתי, נשים הסובלות ממחלה כלשהי אשר גורמת לנשירת שיער או נשים שפשוט מבקשות מראה שיער בריא ויפה יותר משיערן הטבעי.


סוגי פאות והעלויות שלהן

כיום ניתן למצוא בשוק סוגים רבים של פאות, הנבדלות אחת מהשנייה בסגנון ובמחיר. על מנת לדעת איזו פאה לחפש, עלייך להכיר את הסוגים הקיימים. ולהלן הם:

הקוקו קליפס. מדובר בשיער אשר יכוה להיות משיער טבעי או סינטטי, המולבשת על קליפס וניתנת לחבישה בתוספת של סרט או בנדנה.

היתרון בקוקו קליפס שהיא מאפשרת לשיער להיות מורם, כך שהאישה יכולה לעסוק בפעילות ספורטיבית או ליהנות ממנה בימי הקיץ. עלותה של קוקו קליפס העשויה שיער טבעי עולה בממוצע 1,200 שקלים (לקוקו קליפס קצר) או 1,400 שקלים (לקוקו קליפס ארוך).

פאת סרט-  אשר למעשה היא פאה שמגיעה עד לקודקוד הראש וכדיי לטשטש את המעבר בין השיער הרגיל לפאה מוסיפים סרט, לבחירתכן. הסרט מעניק חיות ואופנתיות לפאה- כאשר ניתן לבחור בין פאת סרט מהודרת לערב או סרט יותר יום יומי, צעיר ואופנתי.
פאת סרט משיער אמיתי תעלה מעל 2,000 שקלים, כאשר הדבר תלוי באיכות השיער בצבעו ובאורך השיער.

פאות לכובע-  פאות אלו מגיעות ללא שיער בחלק העליון של הפאה (ללא שיער בסקין ) אלא ישנה רשת ריקה במקום "סקין" ושם ניתן לשים כל כובע לבחירתכן.
כל עוד פאות אלה עשויות שיער טבעי, המחיר ינוע מ- 1,500 שקלים ויכולות להגיע גם עד 6 וחצי אלף לכל היותר .

לסיום, כמובן, שיש לנו את הפאות השלמות, אשר מגיעות במגוון של סגנונות, צבעים ותספורות בהתאמה במיוחד עבורך. פאות אלה משיער טבעי יתומחרו גם הן בתלות לאורך השיער באיכותו ובצבעו החל מ1,500 ₪ ויכולות להגיע בחלק מהחנויות עד 15 אלף שקלים (תלוי איכות, אורך וצבע השיער). 

כיצד לבחור בפאה המתאימה ביותר עבורך?


השיקול הראשון שיש לקחת בחשבון בבחירת פאה הוא המכון בו בוחרים לשם התאמה ורכישה של הפאה. חשוב מאד לערוך סקר שוק בין המכונים השונים הקיימים ולבחור במקום בו המחירים הם אטרקטיביים לצד סחורה שהיא איכותית ולא מתפשרת. בנוסף, השיקול התקציבי משחק גם הוא תפקיד מרכזי מאד בבחירת הפאה עבורך, שכן כאמור לעיל המחירים נעים בטווח די רחב. חשוב להתאים את סוג הפאה לחיי היום יום שלך, כזו שתהיה לך נוח לחבישה ולעיצוב ותתאים לסגנון פנייך ולסגנון הלבוש שלך.

בהתאמת הפאה המיטבית עבורך יעזרו לך לרוב במכון הפאות בו תבחרי. חשוב מאד לא להתפשר על איכות המכון בו את בוחרת לרכוש את פאתך, שכן פאה מאיכות טובה היא השקעה ששווה לעשותה, פאה איכותית לא תתבלה.

המאמר באדיבות ציפי בנאי- פאות בבני ברק

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה